Na druhý břeh Vltavy se z Břetislavky svezte přívozem. Loď vás přes řeku přepraví za 3 minuty

[fusion_text]

Jak skloubit nevšední zážitek s pěknou procházkou za poznáváním Prahy? Tým Břetislavka má pro vás další tip, jak si zkrátit cestu přes Vltavu. Využijte přívoz, na lodi Baba doplujete z jednoho břehu na druhý za 3 minuty.

Přívozem přes Vltavu

Kousek od Břetislavky na druhém břehu Vltavy se vám nabízí nespočet zajímavých příležitostí. Sportovci jistě rádi využijí cysklostezky vedoucí podél druhého břehu Vltavy. Rovněž trojská ZOO je lákadlem pro malé i velké. Trojský park nabízí nejen svět zvířat, ale i krásný výhled z dřevěné rozhledny Obora. Cestu přes Vltavu vám zkrátí bezbariérový přívoz z Podbaby. Přívozní loď Baba vás přeplaví z jednoho břehu na druhý za tři minuty i s vaším kolem či kočárkem a to podle stálého jízdního řádu. A jako i u jiných pražských přívozů zaplatíte jízdné ve stejné výši jako v pražské MHD.

Zkraťte si přívozem i cestu domů zpět na rezidenci Břetislavka.[/fusion_text][fusion_text]

[/fusion_text][separator style_type=“none“ top_margin=“10px“ bottom_margin=“10px“ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““][fusion_code]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[/fusion_code][fusion_text]Tým Břetislavka vám přeje příjemný zážitek z plavby přes Vltavu a poznávání Prahy.

Máte zájem o ubytování v rezidenci Břetislavka? Napište nám

  Vaše jméno*

  Vaše zpráva

  [recaptcha]

  [/fusion_text]

  Jsme vám plně k dispozice ONLINE. Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat přes Skype, Whatsapp, Messenger.

  Máte zájem o prohlídku? Videoprohlídky ONLINE.