Blanka Matragi vystavuje v Praze

Ve světě nejznámější česká návrhářka Blanka Matragi se proslavila nejen v Perském zálivu nádhernými modely pro perské princezny a šejchy. Nechte se unést oslnivou krásou jejich modelů, které představuje na své dlouhotvrající designové výstavě v Obecním domě na Staré Praze.

Vedle módních návrhů vystavuje Blanka Matragi také své designové skvosty

Za zmínku možná stojí zajímavost, kdy ještě jako Blanka Kyselová vyhrála návrh kolekce pro letní olympijské hry v Moskvě roku 1978. O rok později se již jako Blanka Matragi stěhuje za svým manželem do Libanonu. Její do detailu vypracované róby i svatební šaty pro perské princezny ji proslavily po celém světě.

Svou tvorbu – a to nejen ze světa návrhařského – si můžete prohlédnout na stálé designové výstavě v kulečníkových a karetních hernách Obecního domu na náměstí Republiky na Praze 1. Vedle jedinečných šatů vás okouzlí oděvní doplňky, sklo, porcelán, šperky, ale i třeba lustry či grafiky a to vše z dílny Blanky Matragi.

Nechte na sebe působit čistotu a eleganci, kterou Blanka Matragi vdechla do svých výtvorů, jako lék na vaši duši. Tým Rezidence Břetislavka vám přeje při vašem pobytu v Praze mnoho takových balzámů na vaši mysl.

Jsme vám plně k dispozice ONLINE. Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat přes Skype, Whatsapp, Messenger.

Máte zájem o prohlídku? Videoprohlídky ONLINE.