Noc divadel 2017

Již pátým rokem se stává třetí sobota v listopadu pro příznivce divadel tak trochu sváteční. Tento rok je touto jedinečnou sobota 18. 11. 2017. Mnoho divadel v celé republice se zapojuje do mezinárodního projektu NOC DIVADEL.

Noc divadel v Národním divadle

Využijte možnosti nočního pohledu na pražské panorama z terasy Národního divadla. Od 23:00 – 01:00 (poslední vstup možný v 0:40) vám po zdolání cca 300 schodů bude ležet celičká Praha  u nohou. Nenechte si ujít jedinečný  zážitek, který vám ND za příznivého počasí nabízí.

K ND patří rovněž Stavovské divadlo. Tato scéna nabízí od 23:00 – 1:00 světelnou show na svém jevišti. Stavovské divadlo představí zajímavé momenty z historie i současnosti této unikátní divadelní budovy, nahlédnete ale rovněž i do jevištního provozu s celou svou technologií.

V Divadle na Vinohradech program k projektu Noc divadel začíná v 15 hodin

Vinohradské divadlo uvede v sobotu v 15:00 ve svém programu literární kabaret Vinohradský případ podle stejnojmenného skandálního románu Václava Štecha, bývalého ředitele vinohradské scény. Tuto hru pak divadlo uvede i v 19:00 a ve 22:00 hodin. V 18:00 hodin začíná ve foyeru na I. balkoně vernisáž výstavy scénografických návrhů Josefa Čapka.

Dejvické divadlo a Noc divadel

V rámci Noci divadel se v Dejvickém divadle představí Městské divadlo Zlín se svou hrou Dobré mravy. Divadelní manuál podle etikety Ladislava Špačka s živelnými až bláznivými výstupy na téma etikety, morálky a taktu.

Rezidence Břetislavka vám přeje příjemné kulturní zážitky v Praze.

Jsme vám plně k dispozice ONLINE. Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat přes Skype, Whatsapp, Messenger.

Máte zájem o prohlídku? Videoprohlídky ONLINE.